Presscenter

Nedan finns alla presskontakter för Byggma ASA.

Kontakta press konsern:
Geir Drangsland, konsernsjef   
Mobil 92 88 58 62   
E-post: Geir.Drangsland@byggma.no

 

 


Kontakta press Huntonit:
Fabrikkdirektør Knut Nilsen    
Mobil +47 48 27 31 76    
E-post: knut.nilsen@byggma.no

 

Salgsdirektør Halvor C. Olsen   
Mobil +47 90 06 29 57    
E-post: halvor.olsen@byggma.no

 

Produktsjef Kjell Torland    
Mobil +47 91 19 80 25    
E-post: kjell.torland@byggma.no 

 

 


Kontakta press Forestia:
Adm.dir Torodd Rande        
Mobil +47 41 60 80 99    
E-post: torodd.rande@byggma.no 

 

Salgsdirektør Kristian Mikalsen
Mobil +47 95 77 22 75   
E-post: kristian.mikalsen@byggma.no

 

Produktsjef Oddvar Grønsberg    
Mobil +47 91 75 67 17    
E-post: oddvar.gronsberg@byggma.no

 

 


Kontakta press Belysning:
Adm.dir. Tore Hansen        
Mobil +47 91 56 74 83    
E-post: tore.hansen@byggma.no

 

Markedsdirektør Morten Jonassen
Mobil: +47 97 03 76 21
E-post: morten.jonassen@byggma.no

 

 


Kontakta press Uldal:
Fabrikksjef Uldal Birkeland Atle Uldal        
Mobil +47 91 33 14 78    
E-post: atle.uldal@byggma.no

 

Fabrikksjef Uldal Varhaug Tom Bratland
Mobil +47 91 60 37 28
E-post: Tom.Bratland@byggma.no 

 

 

 
Kontakta press Masonite:

Daglig leder Atle Arctander    
Mobil +47 90 98 15 30    
E-post: atle.arctander@byggma.no

 

 


Marketing:
Marketingsjef Torunn Mangseth    
Mobil +47 91 35 61 03    
E-post: torunn.mangseth@byggma.no